☑︎ Å is pārskats pēdējo reizi tika atjaunināts: jÅ«nijs 2024

KopÅ” tā dibināŔanas 2012. gadā NordVPN ir kļuvis par vienu no pasaulē lielākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, un, kā tas ir atainots Google globālajā meklÄ“Å”anas intereÅ”u rādÄ«tājā (ang. Global search interest metric), tas ir pat divreiz populārāks par otru lielāko Ŕīs nozares zÄ«molu.

NordVPN interest

Å Ä« vērienÄ«gā izaugsme ir padarÄ«jusi NordVPN par tirgus lÄ«deri, bet vai tā ir radusies pamatotas kvalitātes un uzticÄ«bas rezultātā ā€“ vai arÄ« liela mārketinga budžeta dēļ?

Izsakoties vienkārŔāk: vai jums ir vērts izvēlēties NordVPN, lai uzlabotu savu droŔību un privātumu tieÅ”saistē?

Noskaidrosim to kopā!

Šajā detalizētajā pārskatā mēs izanalizēsim NordVPN no visiem iespējamajiem skatupunktiem, lai nonāktu pie informēta sprieduma. Starp daudziem citiem jautājumiem mēs aplūkosim arī populārākos:

 • šŸ—»Kā Nord atŔķiras no citiem VPN?
 • šŸ”’Vai jÅ«su dati tieŔām ir pasargāti ar NordVPN?
 • šŸŒVai tas var samazināt jÅ«su Interneta savienojuma ātrumu?
 • šŸ’ø30 dienu naudas atgrieÅ”anas garantija ā€“ kā tas darbojas?
 • šŸ„‡Vai ir vērts izvēlēties Nord citu pakalpojumu sniedzēju vidÅ«?

(starp citu, gadÄ«jumā, ja jÅ«s nolemsiet izmēģināt NordVPN, Ŕī raksta beigās esam pievienojuÅ”i atlaižu kupona kodu, ar kuru jÅ«s varat ietaupÄ«t papildus 5% no 3 gadu abonementa cenas)

ā€¦Bet vispirms uzzināsim par to, vai NordVPN tik tieŔām atŔķiras no citiem VPN pakalpojumu sniedzējiem:

Unikālie NordVPN Atribūti

VPN (ang.val. Virtual Private Network) jeb Virtuālais Privātais TÄ«kls ir sistēma, kura novirza jÅ«su ienākoÅ”o un izejoÅ”o interneta datu plÅ«smu caur Å”ifrētu tÄ«kla savienojumu, sauktu par tuneli.

Tas padara jÅ«su savienojumu daudz droŔāku pret uzbrucējiem, kuri vēlas nozagt jÅ«su privātos datus, kā arÄ« uzlabo jÅ«su privātumu, lai pasargātu no ikviena, kurÅ” vēlētos jÅ«s izspiegot, sākot no valdÄ«bas lÄ«dz draudzÄ«gajiem megauzņēmumiem, tajā skaitā lÄ«dz pat jÅ«su interneta pakalpojuma sniedzējam.

Tā kā jÅ«su IP adrese procesa laikā tiek slēpta, jums kā lielisks bonuss tiek dāvāta neierobežota piekļuve saturam visā pasaulē, pat, ja jÅ«su valstÄ« tā ir liegta autortiesÄ«bu vai valsts cenzÅ«ras dēļ šŸ•µļøā€ā™€ā€

GandrÄ«z jebkurÅ” tirgÅ« pieejamais VPN piedāvā visu iepriekÅ” minēto jebkurai iespējamai ierÄ«cei ā€“ sākot no laptopiem, viedtālruņiem, TV un lÄ«dz pat rÅ«teriem ā€“ tādēļ, vai ir kas Ä«paÅ”s, ar ko izceļas NordVPN?

Izrādās, ka ne ar vienu lietu vien:

 • PaÅ”laik starp visiem esoÅ”ajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem NordVPN ir lielākais serveru skaits (5000+ 59 valstÄ«s), kas ir 1.5 reizes vairāk nekā otram lielākajam VPN!

Tas liecina par gandrīz bezlimita piekļuves punktu izvēli un garantē, ka neviens no serveriem netiks pārslogots pārāk daudz vienlaikus izveidotu savienojumu dēļ.

Šeit ir attēlotas visas valstis, kurās atrodas NordVPN serveri (katra spraudīte reprezentē reģionu, nevis vienu serveri):

NordVPN: countries

JÅ«s, iespējams, pamanÄ«siet, ka NordVPN valstu izvēle salÄ«dzinājumā ar citu VPN piedāvāto 150+ valstu skaitu, ir samērā pieticÄ«ga ā€“ tas ir tādēļ, ka Nord virtuālo serveru vietā, kuri tikai imitē atraÅ”anās vietas, izmanto vienÄ«gi fiziskos serverus.

 • Lielāks ātrums ar NordLynx: jauns, uz Wireguard atvērtā koda tehnoloÄ£iju balstÄ«ts VPN protokols, kuru ir izstrādājis NordVPN.

Kamēr citi Ŕī pakalpojuma sniedzēji izmanto vienÄ«gi esoÅ”os protokolus, NordVPN ir nolēmis izveidot personalizētu protokola versiju, kas bÅ«tu labāk piemērots viņu specifiskajai tÄ«kla arhitektÅ«rai. Kāda tam ir nozÄ«me?

ā€¦Ätrāki savienojumi:

NordLynx: speed

(augstāk esoŔā diagramma attēlo Nordlynx pieslēguma ātrumu sadalÄ«jumu salÄ«dzinājumā ar plaŔāk izmantotajiem VPN protokoliem, kura ir balstÄ«ta uz Nord veiktajiem 250,000 testiem)

 • Striktā žurnāla nereÄ£istrÄ“Å”anas politika (ang.val. “No-log policy”), kuru pastiprina Panamas Datu aizsardzÄ«bas likums, un, kuras regulāru auditu veic PWC CÄ«rihes filiāle.

Tefincom S.A. uzņēmums, kurÅ” pārvalda NordVPN, ir reÄ£istrēts Panamas Republikā, kura ir pazÄ«stama ar savu labvēlÄ«go attieksmi pret anonimitāti un datu aizsardzÄ«bu.

Pat maz ticamā gadÄ«jumā, ja treÅ”ajai pusei izdotos piespiest Tefincom atklāt viņiem esoÅ”os datus, atklāt nebÅ«s ko, jo Nord savos serveros neglabā savu lietotāju darbÄ«bas žurnālus.

Turklāt, NordVPN ir vēl viens atjautīgs, azotē paslēpts triks:

Savā lapā ā€œPar mumsā€ viņi publicē tā saucamo ā€œwarrant canaryā€ jeb ordera kanārijputniņu, kas ir oficiāls paziņojums par to, ka viņi NAV saņēmuÅ”i pieprasÄ«jumu izpaust savu klientu personas datus.

Kādā veidā tas ir lietderÄ«gi? Daudzas valstis liedz kompānijām publiski paziņot par to, ka tā ir saņēmusi rÄ«kojumu par informācijas izpauÅ”anu, bet nepastāv likums, kas liegtu publiski ā€œpačivinātā€, ka Ŕādi rÄ«kojumi nav saņemti. AttiecÄ«gi, ordera kanārijputniņa prombÅ«tne vēsta par pretējošŸ˜‰

 • Cybersec bloķē ļaunprātÄ«gas tÄ«mekļa saites un neļauj hakeriem pakļaut jÅ«su ierÄ«ces, kuras tie var izmantot izkliedētā pakalpojuma atteikuma uzbrukumiem.

Nord unikālā CyberSec sistēma ir kā ugunsmÅ«ra un adblokera kombinācija, integrēta jÅ«su VPN – bez papildu maksas.

Tā palÄ«dz izvairÄ«ties no nedroŔām tÄ«mekļa vietnēm un izbaudÄ«t ātrāku, no uzbāzÄ«gām reklāmām brÄ«vu tÄ«mekli, bez nepiecieÅ”amÄ«bas uzstādÄ«t jebkādu papildu programmatÅ«ru.

 • NordVPN atbalsta tādas bezpeļņas organizācijas un projektus, kā Starptautiskā Amnestija un ā€œInternet Freedom Festivalā€.

Jā, tā varbÅ«t nav gluži Ä«paŔība, no kuras jÅ«s tieŔā veidā iegÅ«siet labumu, bet daudziem cilvēkiem ir svarÄ«gi zināt to, ka viņi ikdienā izvēlas zÄ«molu, kurÅ” darbojas ne tikai peļņas pēc, bet arÄ« iegulda kaut ko sabiedrÄ«bas labā.

Bez Nord aktÄ«vās cilvēktiesÄ«bu organizāciju un kiberdroŔības projektu atbalstÄ«Å”anas, apgalvojumi par to, kā viņi ā€œnovērtē brÄ«vu un atvērtu tÄ«mekliā€, Ŕķistu nedaudz samāksloti, jums tā neŔķiet?

Kā efektīvi izmantot NordVPN?

Ir svarÄ«gi ne tikai izprast VPN darbÄ«bu un to, kā Nord atŔķiras starp citiem Ŕī pakalpojuma sniedzējiem, bet arÄ« saprast, kā izmantot Ŕīs zināŔanas, lai iegÅ«tu maksimālu labumu savai tieÅ”saistes videi.

Pirmie soļi ir diezgan vienkārŔi:

 1. Dodieties uz oficiālo vietni un izveidojiet kontu. Ja vēlaties palielināt savu atlaidi, aplÅ«kojiet tālāk esoÅ”o bonusu sadaļu ar Å”obrÄ«d izdevÄ«gāko piedāvājumu.
 2. Kad tas tiks izdarīts, lejupielādējiet no sava konta paneļa oficiālo NordVPN programmatūru un uzstādiet to.
 3. Savienojieties ar sev vēlamo VPN servera atraÅ”anās vietu vai izmantojiet automātiskā savienojuma izveides iespēju (ang.val. Auto-connect), kas izvēlēsies jums vistuvāko, piemērotāko serveri.

Tas viss ir ļoti jauki un paÅ”saprotami, bet ā€“

…atŔķirÄ«bā no citām, mazāk izsmalcinātām alternatÄ«vām, NordVPN var bÅ«t patiesi spēcÄ«gs droŔības un privātuma rÄ«ks, ja to izmanto pareizi. šŸ‘

Šeit ir daži būtiski padomi, kas palīdzēs jums iesākt:

 • Pirmkārt un galvenokārt, ir vērts uzstādÄ«t jÅ«su izvēlēto VPN visām ierÄ«cēm, kuras izmantojat regulāri, piemēram, Nord ir pieejamas aplikācijas; Windows, Mac, Linux, Android un iOS. BÅ«sim konsekventi mÅ«su centienos par labāku privātumu un droŔību!
 • Lai pasargātu savu mājas WI-FI tÄ«klu, jÅ«s varat uzstādÄ«t NordVPN savam rÅ«terim. AplÅ«kojiet viņu zināŔanu bāzi, lai atrastu katra rÅ«tera modelim paredzēto instrukciju
 • Pielāgojiet iestatÄ«jumus, lai jÅ«su NordVPN aplikācija automātiski uzsāktu darbu fonā un savienotos ar VPN (ā€œGeneralā€ un ā€Auto-connectā€ slēdzis).
 • Vēlaties jebkādu risku samazināt uz absolÅ«tu minimumu? NordVPN iestatÄ«jumos aktivizējiet Kill Switch ā€“ Ŕī avārijas pogas opcija automātiski atslēgs jÅ«su interneta pieslēgumu gadÄ«jumā, ja tiks pārtraukts jÅ«su VPN savienojums.

Ir vērts paturēt prātā to, ka NordVPN ir vairāku veidu specializētie serveri tiem, kuri vēlas pastiprinātu anonimitāti un droŔību:

piemēram, P2P serveri ir ideāli torrentu lejupielādei, bet Double VPN piedāvā maksimālu anonimitāti, lai apietu cenzÅ«ru, izsekoÅ”anu un uzraudzÄ«bu.

Jau tas vien, ka jums bÅ«s NordVPN, bÅ«tiski pastiprinās jÅ«su tieÅ”saistes droŔības un privātuma lÄ«meni ā€“ iepriekÅ” minētie padomi ir paredzēti, lai palÄ«dzētu jums iegÅ«t visus 100% no sava abonementa!

Cena, Naudas atgrieŔana un AtcelŔana

Kad runa ir par cenu, NordVPN piedāvā četras iespējas: 1 gada, 2 gadu un trÄ«s gadu plāns, kā arÄ« mēneÅ”a plāns.

SalÄ«dzinot mēneÅ”a plāna cenas, vislētākais piedāvājums ir 3 gadu plāns ar 70% atlaidi, attiecÄ«bā uz ikmēneÅ”a cenu (aplÅ«kojiet zemāk minēto metodi, kurā, izmantojot atlaižu kuponu, jÅ«s varēsiet ietaupÄ«t vēl vairāk.)

Tāpat kā vairumam citu VPN pakalpojumu, piedāvātā mēneÅ”a plāna cena ir daudz augstāka (3 ā€“ 4 reizes augstāka!) salÄ«dzinājumā ar citiem plāniem ā€“ kas nozÄ«mē, ka tam ir neliela praktiska vērtÄ«ba, it Ä«paÅ”i tādēļ, ka 30 dienu naudas atgrieÅ”anas garantija attiecas uz tiem visiem.

ā€¦starp citu, par to runājot:

NordVPN ir standarta naudas atgrieÅ”anas politika, kura norāda uz to, ka jÅ«s jaunā abonementa pirmajā mēnesÄ«, atceļot savu kontu, varat saņemt pilnu naudas atmaksu šŸ’ø

Divas lietas, kuras ir jāzina par NordVPN naudas atgrieŔanu:

 • Ņemiet vērā vārdu ā€œjaunsā€! Minēto 30 dienu naudas atgrieÅ”anas garantiju var piemērot tikai 100 % jaunajiem kontiem, kuri nav vecāki par 30 dienām.
 • Tā kā Apple patÄ«k rÄ«koties pēc saviem ieskatiem, ja konts ir ticis izveidots caur viņu iOS aplikāciju, naudas atgrieÅ”anu nav iespējams pieprasÄ«t tieÅ”i no NordVPN konta. Jums tas bÅ«s jāpieprasa no ā€œApp Storeā€ lietotņu veikala.

Ja jūsu konts nav jauns, t.i., jūs to izveidojāt vairāk nekā pirms 30 dienām, abonementu var atcelt, bet atlikuŔo summu jums neatgriezīs.

Kopumā, ja novērtējat elastÄ«gumu, 1 gada abonements ir lielisks jaunam kontam, bet, ja jÅ«s meklējat izdevÄ«gāko cenu, vispiemērotākā izvēle bÅ«s 3 gadu plāns. Kas noved mÅ«s pie nākamās tēmas –

BONUSS: NordVPN Kupona Kods

Gadījumā, ja izlemsiet izmēģināt NordVPN, kādēļ gan to nedarīt par vislabāko, iespējamo cenu?

Lai gan Nord 3 gadu plāns jau nāk ar 70% atlaidi, attiecÄ«bā uz ikmēneÅ”a maksājuma cenu, mēs varam to padarÄ«t vēl iespaidÄ«gāku.

Lūk, kā jūs varat palielināt savus ietaupījumus par papildu 5 procentiem:

 1. UzklikŔķiniet uz zemāk esoÅ”o saiti, lai automātiski piemērotu kupona kodu un pieŔķirtu 3 gadu plānam 75% atlaidi:

  Iegūstiet NordVPN 75% atlaidi

 2. Lapā, kura atvērsies jaunā cilnē, uzklikŔķiniet uz sarkanās reÄ£istrācijas pogas. Nepievērsiet uzmanÄ«bu tam, ka poga norāda uz standarta, 70 procentu atlaidi. šŸ¤“
 3. UzklikŔķinot uz sarkanās reÄ£istrācijas pogas, jÅ«s novirzÄ«s uz pirkuma apmaksas lapu ā€“ pārbaudiet zemāk norādÄ«tos plānus, lai pārliecinātos, ka kupons tik tieŔām ir ticis piemērots:

  NordVPN coupon

  Ja kaut kāda iemesla dēļ tas nav noticis, noņemiet esoÅ”o kuponu un tā vietā iekopējiet ievades lauciņā Å”o:

  satori

Un voila!, izdevÄ«gāks piedāvājums NordVPN, ar 30 dienu naudas atgrieÅ”anas garantiju! Tagad jÅ«s varat turpināt veikt apmaksu un jaunā cena tiks piemērota jÅ«su kontam.

Noslēgumā: Vai Ir Vērts Izmantot NordVPN?

Tā kā mums tagad ir labāka sapratne par to, ko NordVPN var piedāvāt, ir laiks atbildēt mÅ«su pēdējam jautājumam –

Vai Nord ir jūsu naudas vērts?

Atbilde ir pārliecinoÅ”s ā€œjāā€:

NordVPN ir atradis zelta vidusceļu starp augstāko kvalitāti un pieejamām cenām, dāvinot mums lielisku kombināciju, kuru pārspēt ir gandrīz neiespējami.

Ir noteikti gadÄ«jumi, kad uzņēmuma apmērs tik tieŔām rada saviem klientiem zināmu atŔķirÄ«bu.

Tā kā Nord ir pasaulē lielākais VPN, tas ļauj uzņēmumam veikt lielus ieguldÄ«jumus tās infrastruktÅ«rā un tās Ä«paÅ”ajos atribÅ«tos ā€“ tas arÄ« garantē to, ka zÄ«molam ir svarÄ«gi saglabāt savu reputāciju.

Starp visiem Virtuālajiem Privātajiem TÄ«kliem, kurus mēs esam testējuÅ”i vairāku gadu laikā, NordVPN, lieki nedomājot, var ieteikt kā vērtÄ«gu ieguldÄ«jumu bÅ«tiski labākai tieÅ”saistes droŔībai un privātumam:

ā€¦no ikdieniŔķas sērfoÅ”anas, iepirkÅ”anās tieÅ”saistē, P2P/torrentiem un straumÄ“Å”anas ā€“ lÄ«dz cenzÅ«ras apieÅ”anai un advancētai anonimitātei, NordVPN ir izvēle, kuru ir vērts apsvērt.

***

Vai jums joprojām ir jautājumi par Nord? Vai arÄ« varbÅ«t jau esat izmantojis Å”o VPN un vēlaties padalÄ«ties ar savu viedokli? Padalieties ar savu atsaukmi zemāk esoÅ”ajā komentāru sadaļā, un palÄ«dzēsim viens otram veikt informētus lēmumus!

Padiskutēsim!