Hostinger yra vienas iš prieinamiausių variantų tarp hostingo milžinų šiandien. Bet „didelis ir pigus“ nebūtinai kažką reiškia –

„Titanikas“ taip pat buvo didelis, o kai kurie bilietai buvo gana prieinami…

Taigi, vietoj ekstrapoliacijos, šioje išsamioje apžvalgoje analizuosime faktus ir duomenis, kad išsiaiškinti ar Hostinger yra vertas jūsų pinigų.

Verdikto santrauka: pagrindiniai Hostinger privalumai yra paprastumas ir mažos išlaidos, todėl tai puikus pasirinkimas mažiems ir vidutiniams interneto projektams. Tiek kūrėjai, tiek svetainių savininkai gali rasti tinkamą variantą iš Hostinger pasiūlymų asortimento.
Kaina: ar tai kainos ir kokybės santykis? Skaityti daugiau
10/10
Serveriai ar tai greita ir patikima? Žiūrėti duomenis
7/10
Funkcijos: ką jūs gaunate kaip klientas? Išsami informacija
9/10
Klientų aptarnavimas: ar jis prieinamas ir naudingas? Sužinokite
8/10

Beje, kai Hostinger nusprendė dėl savo prekės ženklo, jie tikriausiai nenumatė daugybės skirtingų būdų, kaip jį galima rašyti neteisingai.

Taigi, jei esate čia ieškodami hostenge ar hosinger arba net hostiger – tiesiog žinokite, kad taip, tai būtent ta pati įmonė, apie kurią čia kalbame :)

Kiek didelis yra Hostinger?

Kad suprastumėte, koks didelis Hostinger yra, štai keletas skaičių: įmonė dabar turi daugiau nei 30 milijonų klientų 170+ šalyse (beveik kiekvienoje pasaulio šalyje!)

Lėtėjimo požymių nėra – pagal jų duomenis plečiasi tokiu greičiu, kad kas 5 sekundes 1 naujas klientas.

faktai apie Hostinger

Tačiau, kaip ir galima tikėtis, Hostinger ne visada buvo tarptautinis milžinas, koks yra šiandien. Kai viskas prasidėjo dar 2004 m., nuo tada Hostinger išaugo iš vienos idėjos:

Žmonės nenori mokėti už mūsų rinkodarą – tik hostingą: paprastą, patikimą ir kuo pigesnę.

Po daugelio metų šis principas vis dar išlieka Hostinger esmė, būtent aukštos kokybės paslaugos už mažiausią įmanomą kainą.

Pažvelkime į pasiūlymą:

Tinkamo Hostinger plano pasirinkimas

Būdamas didžiulis tarptautinis tiekėjas, Hostinger siūlo daugybę sprendimų visų tipų privatiems ir verslo poreikiams patenkinti.
Dalinamasis hostingas, debesų hostingas, WordPress, VPS – tai gali labai greitai supainioti! 🤯

Neišsigąskite, čia yra paprastas vadovas:

 1. Ar tikitės, kad jūsų svetainėje bus daugiau nei 10 000 lankytojų per mėnesį? Jei jūsų atsakymas yra „NE“ (arba „NETURIU IDĖJOS“), eikite į dalijąmą hostingą!

  Mes rekomenduojame Premium planą, nes jame yra nemokamas domeno vardas, bet jei jūs turite vieną Atskirą planą, bus gerai!

  Jei atsakėte „TAIP“ – kitaip tariant, jei kuriate intensyviai lankomą svetainę, eikite link kito klausimo:

 2. Ar jums reikalinga labai optimizuota WordPress svetainė verslui? Jei jūsų atsakymas yra „TAIP“, apsvarstykite Hostinger valdantį WordPress pasiūlymą.

  Jei ieškote ko nors sudėtingesnio ir lankstesnio (t.y. atsakėte „NE“), patikrinkite kitą žingsnį:

 3. Ar jums reikia profesionalaus serverio su tam skirtais ištekliais? Jei atsakėte „TAIP“, tada Virtualus privatus serveris , arba VPS hostingas atitiks jūsų poreikius.

  Atminkite, kad naudojantis VPS reikia specialių žinių, taigi, jei nesate susipažinę su serverio nustatymais, vietoj to išbandykite vieną iš ankstesnių parinkčių!!

  VPS hostingas siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį mažesniems profesionaliems projektams 👓 – taigi yra tinkamesnis produktas kuriant ką nors didesnio:

 4. Pagaliau, jei jums reikia keičiamo dydžio sprendimo dideliam projektui, neabejotinai eikite į debesų hostingą

  Tai yra lanksčiausia parinktis, leidžianti nedelsiant papildyti išteklius ir garantuojanti geriausią jūsų svetainės ar žiniatinklio programos veikimo laiką.

…Palaukite, bet ar apskritai turėčiau rinktis Hostinger? Norint atsakyti į šį klausimą, mums reikės daugiau duomenų:

– tolesnėse šios apžvalgos dalyse analizuosime Hostinger technines charakteristikas, 🤓 taip pat pateisime mūsų pačių įspūdžius, naudojant šį teikėją.

Pasinerkime!

Hostinger veikimo laikas ir greitis: kiek patikimas yra šis teikėjas?

Be funkcijų ir kainų, dar vienas itin svarbus hostingo pasirinkimo kriterijus yra jo stabilumas – kitaip tariant, serverio veikimo laikas ir greitis.

Norėdami išmatuoti veikimo laiką arba Hostinger serverių veikimo laiko proporcijas, galime pažvelgti tiek į save, tiek į trečiųjų šalių duomenis.

Pirmasis yra laisvai prieinami jų serverio monitoriaus puslapis. Joje pateikiama visų Hostinger 150+ serverių dienos, savaitės ir mėnesio statistika, kuri atrodo maždaug taip:

Hostinger uptime

Lentelės apačioje galite rasti visų serverių suvestinius skaičius, kurie mus domina:

Peržiūrėkite 30 dienų vidurkį, kad suprastumėte, kiek laiko jūsų svetainė gali būti neprijungta, per bet kurį mėnesį.

Kaip irbirželio 2024 šis skaičius yra apie 99.9% – tai reiškia, kad hostingo svetainėje prastovos per mėnesį turėtų būti tik 42 minutės, o tai daugumai yra įprastas rezultatas šiuolaikinių hostingo paslaugų teikėjų.

Tai taip pat atitinka 99.908% skaičių, nepriklausomai matuojamą Hranko, taip pat neviršijant Hostinger paslaugų veikimo laiko garantijos ribų 99.9% pagal 7 Hostingo sutartes skyrių.

***

Kaip dėl greičio? Tai yra šiek tiek sudėtingiau, nes tai gali priklausyti nuo daugelio skirtingų veiksnių, išskyrus hostingo paslaugų teikėjo techninės įrangos.

Tinklalapio įkėlimo laikas labai priklauso nuo tokių dalykų kaip bendras puslapio vaizdų dydis, aktyvių WordPress prisijungimų skaičiaus ir kita su hostingo nesusijusia informacija..

Taigi prasminga atsižvelgti tik į atsakymų laiką – kuris yra vidutinis laikas (milisekundėmis), kurio reikia serveriui, kad jis atsakytų į gaunamą ryšio užklausą (t.y. kažkas bando pasiekti to serverio svetainę) .

Remiantis Hrank robotų trečiųjų šalių duomenimis, vidutinis Hostinger atsakymo laikas svyruoja apie 800 ms:

Hostinger uptime


Vidutinis Hostinger atsako laikas, matuojamas Hranku (mažesnis yra geresnis)

Tiesą sakant, galima pastebėti, kad pastaraisiais metais vidutinis Hostinger atsakymo laikas mažėjo (= greitesnės svetainės), iš dalies dėl infrastruktūros atnaujinimo.

Viskas, kas yra trumpiau nei 1000 ms pirmajam atsakymo laikui, yra geras rezultatas bendrojo hostingo paslaugų teikėjui ir Hostinger kaina yra geresnė nei dauguma kitų didelių tarptautinių paslaugų teikėjų.

Gerai, dabar, kai jau peržiūrėjome faktus, pereikime nuo vidurkio prie savo asmeninių įspūdžių:

Mūsų Hostinger naudojimo įspūdžiai

Kaip aptarėme anksčiau, Hostinger siūlo įvairias paslaugas tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams.

Šioje apžvalgoje atidžiau pažvelgsime dalijąmą hostingą, nes tai yra pats populiariausias Hostinger produktas.

Kaip įprasta, pirmas žingsnis yra pirkimo planas.

Kai atliksite užsakymą, gausite prieigą prie hostingo administratoriaus skydelio – čia tvarkysite savo hostingo paskyrą.

Hostinger siūlo pasirinktinį administratoriaus skydą, kurį sukūrė įmonės vidiniai kūrėjai. Mes pastebėjome, kad jis gana patogus naudoti ir lengvai valdomas, net lyginant su plačiai naudojamomis alternatyvomis, tokiomis kaip „cPanel“ ar „Plesk“.

Viską, ko jums reikia, vaizduoja plytelės su paveikslėliais, tvarkingai sugrupuotos į grupes, kad galėtumėte greičiau rasti paslaugas. Norėdami lengviau pasiekti norimus elementus, taip pat galite naudoti viršuje esančią paieškos juostą.

Norėdami sukurti svetainę, galite naudoti Automatinę diegimo programą
sukurti turinio valdymo sistemą, tokią kaip WordPress – arba naudokite „drag and drop“ svetainės kūrimo priemonę iš vadinamosios Hostinger produktų šeimos Zyro.

Abi parinktis galima pasiekti hostingo administratoriaus skydelio skiltyje Svetainė.

Beje, Zyro svetainės kūrėjas yra įdomus atvejis, kai pusiau iškeptas produktas gali sėkmingai sugrįžti.

Kai mes pirmą kartą peržiūrėjome Hostinger 2017 m., Zyro buvo netvarkinga – tai atrodė kaip per anksti išleisto startuolio idėjos ir apleistas senas produktas.

Tai truko tam tikrą laiką, tačiau 2020 m. pradžioje Zyro buvo visiškai rekonstruotas:

Hostinger Zyro

Dabar tai atrodo labiau kaip šiuolaikinis svetainių kūrėjas 😎 Šablonai vis dar yra gana riboti, tačiau bent jau dabar dizainai atrodo tvarkingi ir atnaujinti.

Be geresnių vaizdų ir 1M + vaizdų kolekcijos, Zyro dabartinės funkcijos pora intriguojančių dirbtinio intelekto produktų:

 • AI rašytojas, automatinė sistema, kuri jūsų klausia temos ir kuria kelias (labai žmogiškai skambančio) teksto norima tema dalis. Tai vis dar nėra tobula, tačiau tai gali būti puiki pagalba sulaužant rašytojo bloką..
 • AI Heatmap įrankis, kuris analizuoja jūsų tinklalapių lankytojų peržiūras ir nurodo, kur įdėti svarbiausius jūsų puslapio elementus, pvz., raginimo veikti mygtukus.

Beveik magija!

Apskritai naują kartojimą Zyro galima rekomenduoti visiems, norintiems sukurti paprastą svetainę, susidedančią iš vieno ar kelių statinių puslapių.

Tiems, kuriems reikia daugiau lankstumo ir daugiau funkcijų, WordPress vis tiek yra geriausias pasirinkimas.

Hostinger klientų aptarnavimas

Jei jau esate klientas, galite paprašyti Hostinger komandos pagalbos 24/7 per tiesioginį pokalbį, kuris yra apatiniame dešiniajame hostingo administratoriaus skydelio kampe.

Norėdami patikrinti aptarnavimo kokybę, per pokalbį uždavėme jiems klausimus: atsakymo laikas buvo labai greitas (paprastai vos kelios sekundės), o Hostinger atstovas visada buvo draugiškas, mandagus ir paslaugus.

Kvailos katės nuotraukos buvo naudojamos jūsų nuotaikai praskaidrinti, kol mes laukėme atsakymų 🐈

Be tiesioginio pokalbio, yra nemokama biblioteka, turinti naudingų straipsnių apie visus Hostinger produktus ir paslaugas. Ją rasite spustelėję nuorodą „Pagalba“ viršutiniame hostingo administratoriaus skydelio meniu.

Joje taip pat pateikiamas dažniausiai užduodamų klausimų sąrašas – didelė tikimybė, kad ten jau bus išspręsta jūsų problema.

… Ką daryti, jei nesate klientas?

Tokiu atveju galite išsiųsti pranešimą Hostinger komandai per jų svetainėje esančią kontaktinę formą.

Natūralu, kad tai nebus toks greitas, kaip tiesioginis pokalbis, bet neabejotinai jūsų klausimas nebus
toks skubus taip pat :) bet kokiu atveju, jūs vis tiek gausite atsakymą per porą valandų ; ilgiausias mūsų bandymų atsakymo laikas buvo 7 valandos.

Beje, ar žinojote, kad galite užduoti klausimų ir apie Hostinger? Patikrinkite šią formą teksto apačioje!

Apskritai Hostinger sugebėjo viršyti mūsų lūkesčius kai kalbama apie aptarnavimo kokybę. Mes matėme daug blogesnių situacijų net iš konkuruojančių bendrovių, turinčių aukštesnes kainas.

30 dienų pinigų grąžinimas ir Hostinger paskyros atšaukimas

Jei slinksite Hostinger oficialiame pagrindiniame puslapyje žemyn į poraštę pamatysite išrašą, kuriame siūloma grąžinti jūsų užsakymą per pirmąjį mėnesį (tiksliau – 30 dienų) po apmokėjimo.

Nors pinigų grąžinimo garantija yra pagirtina savybė, bet kuriam save gerbiančiam hostingo paslaugų teikėjui, verta atkreipti dėmesį į kai kurias smulkias šrifto detales – įsitikinkite, kad žinote, kokiomis aplinkybėmis prašysite grąžinti. :

 • Naujų domenų vardų registraciją galima atšaukti tik per 4 dienas (96 valandas) po pirkimo operacijos atlikimo. Dauguma kitų didelių hostingo paslaugų teikėjų visiškai nesiūlo grąžinti lėšų už naujus domenus.
 • Atsižvelgiant į ankstesnį punktą, vis dar yra ilgas sąrašas domenų, kurie nepalaiko lėšų grąžinimo; tai apima beveik visus konkrečiai šaliai ir regionui skirtus plėtinius, taip pat kai kuriuos bendruosius .mobi ir .info.
 • Kai kurie kiti elementai, kurie neįskaičiuojami į 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, yra domeno atnaujinimas, privatumo apsaugos paketai ir SEO įrankių rinkiniai.
 • Galiausiai, jūs negalite grąžinti pirkinius, įsigytus naudojant kriptovaliutas (taip, Hostinger leidžia mokėti už jūsų užsakymus naudojant Bitcoin, Ethereum, Litecoin ir daugybę kitų populiarių monetų).

Gerai, o jei nuspręsite atšaukti paskyrą po daugiau nei 30 d.? – pavyzdžiui, jums nebereikia hostingo, nes nutraukėte atitinkamą interneto projektą.

Galite lengvai išjungti hostingo planus ir domenus naudodami hostingo valdymo skydelį, tiesiog ieškokite elemento „Deaktyvinti paskyrą“ su dideliu raudonu stop ženklu:

Įdomu tai, kad nors atskiros paslaugos yra lengvai atšaukiamos ir pašalinamos, Hostinger nesiūlo paprasto būdo visiškai ištrinti asmeninę paskyrą įmonėje (nurodydamas „saugumo sumetimus“).

Išjungus visas toje paskyroje esančias paslaugas, tai neturėtų kelti realių problemų (jums tikrai nebereikės mokėti), o tiems, kurie mėgsta kruopščiai ištrinti viską po savęs, yra strategija, kuri gali veikti: paprasčiausiai paprašykite Hostinger aptarnavimui ištrinti paskyrą .

Jei esate Europos Sąjungoje, galite tik parašyti žodžius, pvz GDPR bei įsitikinti, ar jūsų prašymas patenkintas; kitų regionų gyventojai turės labiau pasikliauti įmonės gera valia.

Ką dar internetas nori žinoti apie Hostinger?

Prieš apibendrindami stipriąsias ir silpnąsias Hostinger puses, pateikiame dažniausių klausimų, kuriuos matėme internete ir mūsų komentaruose, rinkinį:

Ar Hostinger yra tikrai nemokamas? Na, nebe … Ką reiškia „daugiau“? Įdomus faktas – anksčiau tai buvo dalis pirmųjų bandymų greitai užvaldyti įvairias tarptautines rinkas, tačiau šiais laikais tai yra mokamas hostingas, nors tikrai agresyvi pigių kainų strategija.

Ar Hostinger yra geras WordPress? Visiškai. Tai galime lengvai pavadinti viena iš geriausių kainos ir kokybės santykio galimybių, kurias teikia savarankiška hostingo WordPress svetainė, mūsų reitingas yra tarp geriausių „pigiausių“ šeimininkų).

Ar Hostinger yra patikimas? Trumpas atsakymas – taip, tikrai. Ilgesnis atsakymas – už mažmeninės prekybos hostingo sprendimą, kuris kainuoja dalelę to, ką kiti dideli paslaugų teikėjai iš jūsų ims, Hostinger yra stebėtinai gerai pasirengęs teikti be pertraukų hostingą su integruotomis galingomis saugos funkcijomis.

Hostinger privalumai ir trūkumai

Dabar, išnagrinėję Hostinger produktus ir paslaugas, taip pat klientų aptarnavimą, apibendrinkime teigiamas ir neigiamas puses. Mes stengsimės būti kuo objektyvesni:

 • Puikus kainos ir kokybės santykis: labai konkurencingos kainos visiems hostingo paketams – kaip sako Hostinger, „jūs mokate tik už hostingą, o ne už rinkodarą”.
 • Lankstūs pasiūlymai bet kokio tipo klientams – pradedant individualiomis ir mažomis įmonėmis (bendrasis hostingas), baigiant didelėmis įmonėmis ir profesionaliais programuotojais (VPS ir debesys)
 • 99.9% veikimo laiko garantija – iš esmės Hostinger žada, kad jūsų svetainė visą laiką bus prieinama internete. Šis skaičius reiškia ne daugiau kaip 44 minutes prastovos per mėnesį, o tai, praktikos metu, yra beveik 0 minučių, pagal mūsų testus.
 • Įsigiję hostingą, galite gauti nemokamą domeno vardą, jei pasirinksite bent 12 mėnesių paketą
 • Galite pasirinkti tarp populiarių hostingo prietaisų skydelių, tokių kaip „cPanel“, arba naudoti Hostinger patentuotą sprendimą (kuris visai neblogas))
 • WordPress (ar bet kuris kitas populiarus svetainės variklis) gali būti įdiegtas vos keliais paspaudimais naudojant Automatinės diegimo programos funkciją iš hostingo administratoriaus skydelio
 • Hostinger svetainių kūrėjas, vadinamas „Zyro“, buvo visiškai atnaujintas 2020 m., ir dabar juo malonu naudoti
 • Didelė mokomųjų išteklių biblioteką apie Hostinger produktų naudojimą gali nemokamai įsigyti visi klientai
 • Aukščiausio lygio draugiškos, greitos ir paslaugios komandos, kurios visada pasirengusios išspręsti jūsų problemas 24/7
 • Padorus, bet jokiu būdu ne išskirtinis, veikimo laikas ir serverio atsako greičio rodmenys yra vidutiniai
 • Palyginti ribotas šablonų pasirinkimas jų „Zyro“ svetainių kūrimo priemonėje
 • Nėra galimybės susisiekti telefonu – vietoj to turėsite naudoti tiesioginį pokalbį, el. laišką arba kontaktinę formą

Prieš baigdami šią apžvalgą su išvadomis ir sprendimais (ar turėtumėte naudoti Hostinger?), Čia pateikiamas nuoseklus vadovas, kaip gauti papildomą nuolaidą įsigyjant Hostinger:

Bonusas: Hostinger reklamos kodas

Dabar mes nesiginčijame, kad jūs turite būtinai pasirinkti Hostinger, bet jei nuspręsite kreiptis į šį paslaugų teikėją, malonu turėti galimybę sutaupyti dar daugiau užsakymui, tiesa?

Atsižvelgdami į tai, pateikite nuoseklų vadovą, kaip gauti papildomą nuolaidą Hostinger, naudojant kupono kodą:

(kadangi mes priėjome prie išvados anksčiau kad 12 mėnesių „Premium“ bendras planas daugeliu atvejų yra pats protingiausias pasirinkimas, jį naudosime kaip pavyzdį)

 1. Apsilankykite oficialioje Hostinger svetainėje spustelėdami žemiau esantį mygtuką (jis atsidarys naujame lange automatiškai):

  Gaukite geriausią pasiūlymą Hostinger ›

 2. Pagal Premium dalijamą hostingą (i.e. vidurinis variantas), spustelėkite didelį raudoną mygtuką „Į krepšelį“. Taip pateksite į konfigūracijos puslapį.
 3. Spustelėkite norėdami pasirinkti 12 mėnesių paketą (tai pigiausias planas, suteikiantis nemokamą domeno vardą, todėl neverta rinktis 1 mėnesio plano).
 4. Šiuo metu jūsų konfigūracijos puslapis turėtų atrodyti taip:

  Hostinger reklamos kodas

 5. Dabar pažiūrėkite į puslapio apačią ir po pilnos užsakymo sumos raskite tekstą „Ar turite kupono kodą?“. Spustelėjus nuorodą, jo vietoje pasirodys naujas laukas. Įveskite šį kodą:
  special15
 6. Įvedę kodą, spustelėkite dešinėje esančią pliuso piktogramą (ji turėtų tapti violetinės spalvos). Pamatysite pranešimą, kuriame teigiama, kad kupono kodas sėkmingai pritaikytas, o jūsų užsakyme pasirodys nauja nuolaida!
 7. Sveikiname! Ką tik sutaupėte papildomų lėšų iš Hostinger pirkinio, todėl galutinė kaina tampa dar patrauklesnė.

Jei jūsų atveju aukščiau paminėtas reklamos kodas neveikia, praneškite mums apie tai komentaruose žemiau – mes ištirsime ir padarysime viską, kad įsitikintumėte, jog gausite veikiantį.

Verdiktas: Ar Hostinger yra vertas?

Atsižvelgdami į viską, turėtumėte naudoti Hostinger jūsų kitam interneto projektui?

Kalbant apie hostingą, šis prekės ženklas yra pats „kainos ir kokybės santykio“ įsikūnijimas: už tai, ką gaunate, mokate pagrįstą kainą – o tai, ką gaunate, yra funkcionalu, praktiška ir lengva naudoti. Hostinger tiesiog … veikia⚡

Sukurkite svetainę Hostigner ›

Tiems, kurie nusprendžia išbandyti Hostinger: nepamirškite patikrinti mūsų nuoseklų vadovą kaip sutaupyti papildomai pirmam užsakymui.

***

Vis dar kyla klausimų apie serverius, planus, palaikymą ir pan.? O gal jau naudojatės Hostinger ir norėtumėte pasidalinti savo patirtimi?

Bet kuriuo atveju prisijunkite prie diskusijos žemiau esančioje komentarų skiltyje, padėkime vieni kitiems priimti pagrįstus sprendimus!

Partnerių atskleidimas: jei ši apžvalga jums pasirodė naudinga, apsvarstykite galimybę paremti mūsų tinklaraštį naudodamiesi tekste esančiomis nuorodomis norėdami įsigyti Hostinger paslaugas. Tai, žinoma, neturi įtakos kainai, kurią gaunate už Hostinger pasiūlymą.

Diskutuokime!