Merhaba bilgi severler! Sizin için hem iyi hem de kötü haberlerimiz var. Önce kötü haberle başlayalım…

  • Udemy’de her sipariş için geçerli olan evrensel kuponlar aramak faydasızdır – keza öyle bir şey yok.

Yanlış anlamayın – Udemy kuponu diye bir şey var. Sorun şu ki, her indirimli kursun kendi kuponu var ve bu kopunlar başka derslerde kullanılamıyor.

İşin daha da kötüsü fırsatlar sürekli değişiyor,bu yüzden de indirimdeki tüm kursları takip etmek çok zor!

…Tabii, belirli bir konuda bir kurs arıyorsanız, bu pek işinizi kolaylaştırmıyor – saatlerce rastgele kuponlar arasında araştırma yapmak harcadığınız zamana pek değmeyecektir 😵

Ama iyi haberlerimiz de var:

  • Udemy’de neredeyse her an satışta olan tonlarca kurs mevcut ve ihtiyaçlarınıza uygun olanları hızlıca bulmanın bir yolu var!

Bu yol şu: Şu anda geçerli olan binlerce kuponu otomatik olarak izlemek ve düzenlemek için Udemy’nin API’sini kullanıyoruz.

En iyi Udemy kurslarından bazılarında %50-90 indirim elde etmek için aşağıdaki adım adım kılavuzu takip etmeniz yeterlidir:

  1. Bu açıklamanın altındaki araçtan, çalışmak istediğiniz konuyu girin, mesela javascript veya resim çizme ve “Udemy kuponları bul,” seçeneğine tıklayın.
  2. Size uygun olup olmadığını öğrenmek, için sevdiğiniz kursa tıklayın (Udemy kurslarının nasıl değerlendirileceğine ilişkin ayrıntılı rehberimize danışabilirsiniz).
  3. Önemli bir not! Birçok indirim yalnızca yeni oluşturulan hesaplar için geçerlidir, başka bir deyişle fırsatların çoğunu doğru bir şekilde görebilmek için bir Udemy hesabı oluşturmanız gerekir. Daha önceden bir hesabınız varsa ne mi yapmalısınız? Yeni bir hesap açmanız gerekecek. Bu sorun değil, çünkü Udemy bu konuda herhangi bir kısıtlama getirmiyor.
  4. Bu kupon arama aracının en iyi Udemy kurslarını en cazip fiyatlarla keşfetmenize yardımcı olacağını umuyoruz; keyfini çıkarın!

Sonuçlarınız burada görünecek
Searching..

Udemy’nin diğer eğitim platformlarına göre temel avantajı şaşırtıcı çeşitliliğidir ve bu Udemy’nin eğitime yönelik demokratikleştirilmiş yaklaşımından kaynaklanmaktadır:

Herkes Udemy’de bir kurs oluşturabilir; bu dünyanın her yerinden yetenekli öğretmenlerin akademik geçmişleri veya kurumsal bağlantılarından bağımsız olarak eşit başarı şansına sahip oldukları anlamına gelir.

… Ve 65+ dilde 150.000’den fazla kursla, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda eğitim materyalleri var 🎓

***

Araçla ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Ya da burada ele alınmayan bir teklifi veya kuponu bildirmek mi istiyorsunuz?

Aşağıdaki yorumlar bölümünden bizimle iletişime geçin – çevrimiçi eğitim için en iyi fırsatları elde etmek için birbirimize yardımcı olalım!

Aradığınız şeyi bulamadınız mı? Bize istediğinizi sorun!
🤓
Udemy hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacım var
🤨
Udemy hakkında hala bir sorum var
🤔
Udemy'nun benim için doğru olup olmadığına karar veremiyorum
🙄
Başka bir şey...

Hadi tartışalım

1 comment

iyi günler… kupon bulucu hala çalışıyor mu? ben çalıştıramadım malesef… normal fiyatlı ürünler gösteriyor.