Witaj, miłośniku wiedzy! Mamy dla Ciebie dobrą i złą wiadomość. Zacznijmy od złej.

  • Nie ma sensu szukać uniwersalnych kodów rabatowych na wszystkie kursy na Udemy – po prostu nigdzie ich nie ma.

Nie zrozum nas źle – kupony, oczywiście, istnieją. Jednakże, każdy przeceniony kurs ma indywidualny kupon, który nie nadaje się do użycia przy innych kursach.

Jeszcze gorzej, że oferty non stop się zmieniają, więc nadążenie za obecnymi promocjami może być wyczerpujące!

…Tak, siedzenie godzinami nad przeszukiwaniem tysięcy kuponów na jakiś kurs raczej się nie opłaca, a na dodatek nie jest to wygodne. 😵

A teraz dobra wiadomość:

  • Na Udemy są ogromne ilości przecenionych kursów o każdej porze i istnieje sposób na to jak szybko znaleźć kody zniżkowe!

Jak to działa? Korzystamy z Udemy API, żeby automatycznie śledzić i wyszukiwać tysiące kuponów, które są obecnie aktualne.

Po prostu krok po kroku podążaj za wskazówkami poniżej, aby otrzymać od 50% do nawet 90% zniżki na kursy Udemy:

  1. W narzędziu poniżej wybierz temat, w którym chciał(a)byś się doszkolić i kliknij “Znajdź kupon”, na przykład javascript lub szkicowanie.
  2. Kliknij na kurs, który chciał(a)byś wybrać (możesz zajrzeć do naszego szczegółowego przewodnika na temat oceny kursów na Udemy).
  3. Ważne! Wiele zniżek jest dostępnych tylko dla nowo utworzonych kont na platformie. Innymi słowy, będziesz musiał(a) utworzyć konto na Udemy żeby mieć wgląd do wszystkich ofert. A co jeśli posiadasz już konto? Niestey, będziesz potrzebował(a) nowego – ale to nie problem ponieważ na Udemy nie ma limitów na ilość posiadanych kont.
  4. Mamy nadzieję, że nasza wyszukiwarka kuponów pomoże Ci znaleźć najlepsze kursy na Udemy w mega atrakcyjnych cenach. Miłego korzystania!

Wyniki pojawią się tutaj
Searching..

Największą zaletą Udemy, w porównaniu do innych podobnych platform jest różnorodność i duży wybór, które biorą się z bardzo demokratycznego podejścia Udemy do edukacji.

Na platformie każdy może stworzyć kurs, co oznacza, że utalentowani nauczyciele z całego świata mają szansę na sukces, bez względu na formalną edukację, stopień naukowy, czy pozycję zawodową.

…Na Udemy można wybierać spośród ponad 150,000 kursów w ponad 65 językach 🎓

***

Masz jakieś problem z wyszukiwarką? A może zauważyłeś\aś nieaktywny kupon?

Daj znać w komentarzu – pomóżmy innym znaleźć najlepsze kursy w najlepszej cenie!

Porozmawiajmy!